Taneční show MISSION vypráví příběh o mladém člověku jménem Aj, který zemře na následky venkovní potyčky s partou grázlů. Během ní se nemůže ani rozloučit se svojí milovanou dívkou Em. Hned v zápětí  se ocitá  v prostoru, kde k němu promlouvá Bůh.   Dává mu na výběr, jak může prožít svůj další život, protože jeho životní váhy zůstaly vyvážené na pozici středu. Může si vybrat mezi planetou Ze-mě nebo planetou Ego. 

 

Bůh mu sice nabízí tyto dvě varianty, ale zatají mu poměrně důležitou skutečnost, na kterou Aj přichází až na konci samotné show.

Co myslíte jakou variantu si Aj vybere a co jeho dívka Em ? Odpověď na jeho rozhodnutí a jeho další cestu uvidíte ve spiritual dance show Mission.

Celý příběh Mission je složen z nejslavnějších hitů legendy krále popu Michaela Jacksona. Taneční choreografie se skládají z tanečních stylů street, contemporary, latino, step, body percussion nebo typického stylu, který jsme znali od Michaela Jacksona. Kromě těchto tanečních stylů v show uvidíte pole dance.

40 tanečníků

3 choreografové

Laser show

Exkluzivní kostýmy

90 minut největších hitů Michaela Jacksona

Strhující příběh mezi nebem a peklem 

Velká taneční show při které vás zamrazí

 

to je MISSION.

příběh

SPIRITUAL DANCE SHOW          www.missiondanceshow.com  2020          / web Michal Šaray

info +420 777 712 474   email msaray@email.cz

logo-ticketportal-original.png