o show

Mission

V českém překladu znamená Mission poslání a tato show je svým způsobem posláním pro každého z nás. Situace a děje v ní nabádají diváka k uvědomění si a zamyšlení se nad některými životními principy a ožehavými tématy dnešního světa. Je nabitá skvělými choreografiemi, které vzbuzují opravdové emoce: strach, manipulace, život na ulici, láska v mnoha podobách, chtíč, smrt, ničení Země a mnoho dalších.

Minulost

V minulosti byla taneční show Mission již představena v centru Prahy v Divadle Korunní. Team tvořili studenti Mezinárodní konzervatoře Praha, přesto pokaždé, když se uveřejnilo datum představení, byla  show během několika málo dní beznadějně vyprodaná. 

Součastnost

V současné době přichází tato show v profesionálním zpracování. Celý team tvoří profesionální tanečníci z různých tanečních směrů od klasického baletu, přes step, až po současný street.

Michael

Michael Jackson - Legenda, král popu. Zná ho každý. Tak není divu, že byla show stvořena z jeho hitů. Jeho písničky jsou nabité emocemi a  jsou také posláním pro každého, ve všech věkových kategoriích. Michael Jackson měl poslání otevírat srdce lidem prostřednictvím písní, show Mission má stejný cíl v taneční, herecké i vizuální podobě.

Režisér

Režisér a choreograf v jedné osobě měl již v začátku za cíl vytvořit něco nového a hlavně jiného. Ať už jde o příběh, celkové zpracování, výběr účinkujících, hudební podklad, efekty, tak i  prostor, kde bude běžnému diváku umožněno show pravidelně vídat. 

Prostor kostela byla jasnou volbou. V show je použito hodně duchovních “kódů”. Divák je během show ve víru mnoha pocitů / emocí / ať už pozitivních, tak i negativních, což podněcuje i naprosto uchvacující akustika prostor kostela svatého Šimona a Judy v centru Prahy. Kostel se nachází hned vedle hotelu InterContinental, kde byl Michael Jackson ubytován, když navštívil Prahu. 

Laser

Velmi důležitou složkou celé show jsou světelné a zvukové efekty, které umocní její celkovou tvář, zesílí emoce u diváka. Další neodmyslitelnou součástí jsou i vizuální efekty, např. Laser show, kterou vytvoří tanečníci pomocí laserových rukavic. V celé show bude spousta efektních kostýmů.

Obchod

Po skončení show se budou mít možnost diváci sejít se všemi účinkujícími a vyfotit se s nimi přímo na jevišti. Tuto možnost diváci získají zakoupením VIP a GOLD vstupenek. Dále budou v prodeji reklamní předměty, např. mikiny, trička, tour booky, plakáty.

Charita

Máme v plánu zorganizovat i charitativní představení show  a po jejím skončení vydražit kalendář s fotkami účinkujících a výtěžek pak po domluvě věnovat některé nadaci nebo konkrétní osobě, která pomoc potřebuje.

Tour

Naším největším cílem je v roce 2021 s taneční show Mission zorganizovat turné a představit tak tuto jedinečnou show co nejširší veřejnosti.

SPIRITUAL DANCE SHOW          www.missiondanceshow.com  2020          / web Michal Šaray

info +420 777 712 474   email msaray@email.cz

logo-ticketportal-original.png